Informace k focení dětí do 1 roku

Do rodinného alba určitě patří profesionální fotografie vašich dětí a vás společně s nimi. Jsou to krásné vzpomínky na období, kdy byly děti malé a jak postupně rostly.

Focení dětí od 4 měsíců do jednoho roku

Focení malých dětí do jednoho roku probíhá u mě v ateliéru, společně probereme vaši představu, buď již před focením, nebo těsně po vašem příjezdu.

Co vzít s sebou, jak se obléct

Co se týká přípravy na společné focení, měli byste věnovat trochu času přípravě oblečení. Vemte si 3-5 různých kombinací, nezapomeňte na různé doplňky a v případě, že jsou součástí také boty, tak do ateliéru s čistými podrážkami. Klasická kombinace jsou středně modré rifle a světlá a tmavá kombinace trička pro všechny, pro malé děti jednobarevné světlé body (nejlépe bílé). K tomu pak různé šaty, košile, trika, vesty… záleží čistě na vás, v čem se cítíte dobře a máte rádi. Pokuste se společně barevně sladit, nehodí se výrazné  vzory a velké nápisy na oblečení. Na inspiraci, co se k sobě hodí a jak se barevně sladit se můžete podívat sem: https://cz.pinterest.com/fotomacurova/obleceni-na-foceni/ Případně do google obrázků dát heslo „what to wear for photoshoot“. Nezapomeňte na doplňky – klobouky, šály, čepice, pro holčičky různé sponečky a gumičky.  V tašce by měly mít své místo také boty s čistou podrážkou do ateliéru, využijeme je při focení celé postavy. Oblečení můžete přivézt více, společně je pak projdeme a vybereme vhodné kombinace.

Máte zajímavou práci nebo hobby, děti dělají sport, hrají na hudební nástroj –  a chtěli byste to promítnout do fotografií? Určitě můžete přibalit další rekvizity.  Promítneme tak do fotografií to, co máte rádi a výsledek bude pro vás více osobnější. Jen vás prosím o informaci předem, co s sebou přivezete, abych se mohla na focení náležitě připravit.

U starších sourozenců prosím nezapomeňte odstranit den před focením tetovačky, aby pak v den focení neměly na rukou červené skvrny od drhnutí.

Pro děti pak nabalte sladké nečokoládové nepatlavé odměny.

Pokud budete chtít zajistit vizáž, spolupracuji s několika vizážistkami, ráda vám na ně předám kontakt – vizáž si dále domlouváte individuálně, za mnou přijedete již připravení.

Pro rezervaci nebo bližší info mě neváhejte kontaktovat

Follow me @lenkamacurova

Adresa

Tovačovského 92/2
130 00 Praha 3
Tel. 776 000 008
Email: fotomacurova@seznam.cz

Kde mě také najdete

© 2019 Lenka Macurová - lenkamacurova.cz • Vytvořila společnost MK-VISION s.r.o.