Informace k lifestyle focení

Lifestyle focení – neboli focení u vás doma –  je čím dál tím oblíbenější. Na těchto fotografiích je zachycena realita vašeho rodinného života. Nejedná se o žádné pózování, v případě miminka o polohování, jde především o to zachytit vás při vašem běžném životě.
Lifestyle je vhodné pro jakoukoliv příležitost – můžeme fotit novorozené miminko, nebo větší miminko, které se právě začíná převalovat, roční, tříleté i desetileté děti, běžný den vašeho života nebo vzpomínku na období těhotenství, kdy právě chystáte pokojíček pro miminko. Fotím děti, jak si hrají ve svém pokojíku, jak společně koukáte na pohádku, čtete dětem oblíbenou knížku, společně se válíte na gauči a hrajete si nebo v kuchyni pečete bábovku.

Lifestyle je vhodný pro ty, kteří dávají přednost  přirozeným fotografiím, kdy nemusíte jezdit do ateliéru a přesvědčovat děti, aby  zůstaly sedět na místě, tvářily se přirozeně a usmívaly se v prostředí, které neznají a necítí se v něm jisté.

Na lifestyle focení není potřeba žádných dlouhých příprav, velkého úklidu nebo speciálního chystání. Mějte jen na paměti, že jak to u vás doma bude vypadat, bude zachyceno také na fotografiích. Pokud například nechcete na fotografiích sušák s prádlem nebo rozházené hračky, bude potřeba je přesunout jinam.
Na focení si oblékněte to, v čem se cítíte pohodlně a co se vám líbí. Pokuste se vyvarovat příliš výrazných vzorů, barev, velkých obrázků a nápisů na tričku, na výsledných fotografiích to strhává pozornost na sebe a působí rušivě.

Vzhledem k tomu, že tento styl fotím pouze na denní světlo, v zimních měsících fotím pouze dopoledne, kdy mám dostatek světla. Od jara do podzimu je možné také odpoledne.
U vás doma se zdržím podle situace maximálně 2 hodiny, snažím se to příliš neprotahovat. 
Fotografie neretušuji, provádím pouze základní úpravy – sladění a vyvážení barev, jas, kontrast, případně převod do černobílé.    

Lifestyle focení nabízím ve dvou variantách – čas strávený u vás doma je zpravidla stejný, rozdíl je pouze v počtu odevzdaných výsledných fotografií.

Pro rezervaci nebo bližší info mě neváhejte kontaktovat

Follow me @lenkamacurova

Adresa

Tovačovského 92/2
130 00 Praha 3
Tel. 776 000 008
Email: fotomacurova@seznam.cz

Kde mě také najdete

© 2019 Lenka Macurová - lenkamacurova.cz • Vytvořila společnost MK-VISION s.r.o.