Informace o focení newborn

Každé miminko je jedinečné. A určitě všichni rodiče si chtějí uchovat vzpomínku na ty první dny, kdy si své děťátko přivezli domů. A právě focení novorozenců vám pomůže uchovat si ty vzácné momenty, první pohledy, legrační výrazy a první úsměvy. Vždyť novorozené miminko se každým dnem mění a za pár měsíců si už stěží vzpomenete, jak drobné a křehké bylo.

Ideální doba na focení miminka je 7-14 den po narození, je však možné fotit i později – v tom případě je to již oldborn – do 8 týdnů věku. Miminka fotím ve svém ateliéru, jak samotné miminko, tak společně s rodiči a staršími sourozenci, to vše trvá přibližně 3 hodiny. K focení miminek mám plně přizpůsobený ateliér, kde mám pro ně připravenou spoustu rekvizit a oblečků.  Společně ještě před focením probereme vaše představy, oblíbené barvy a vše ostatní tak, aby focení proběhlo k vaší plné spokojenosti. Pokud maminka bude chtít zajistit také profesionální vizáž, přijede vizážistka přímo do ateliéru, kde během focení miminka maminku nalíčí a učeše. Cena této služby je 1000,- Kč.  

Přesný termín focení se dopředu nedá naplánovat, proto se mi prosím ozvěte ještě v průběhu těhotenství, kdy si poznačím váš TP, znovu se mi pak ozvete až bude miminko na světě, nejpozději do dvou dnů po narození, abych vám mohla garantovat vhodný termín focení. Miminka fotím pouze dopoledne. S potvrzením termínu vám zároveň odešlu přesné a podrobné informace, jak bude vše probíhat a jak se máte na focení připravit.

Po focení vám odešlu galerii s náhledy, kde si vyberete fotografie, které budete chtít upravit. Ty následně projdou profesionální postprodukcí a již hotové fotografie vám odešlu v plném rozlišení v elektronické podobě přes datové úložiště, kde si je budete moci stáhnout.  Tištěné fotografie odesílám do tisku 2 x do měsíce, poté je odešlu na vaši adresu.

Neupravené fotografie ani RAW soubory neposkytuji, proto o ně prosím ani nežádejte.  

Pro rezervaci nebo bližší info mě neváhejte kontaktovat

Follow me @lenkamacurova

Adresa

Tovačovského 92/2
130 00 Praha 3
Tel. 776 000 008
Email: fotomacurova@seznam.cz

Kde mě také najdete

© 2019 Lenka Macurová - lenkamacurova.cz • Vytvořila společnost MK-VISION s.r.o.