Informace k těhotenskému focení

Těhotenské focení je nejlepší realizovat mezi 28-34 tt, kdy bříško je krásně viditelné a kulaté. Pokud však máte maličké bříško a skoro vůbec jste nepřibrala, můžete se klidně domluvit na focení až ve 36-38 týdnu. 

Fotím různé styly, v galerii je jen malá ukázka, většina fotografií zůstává pouze v soukromých albech mých klientů. Záleží pouze na vás, jaký styl se vám líbí a na čem se v konečné fázi domluvíme. Fotím nastávající maminku samotnou, s partnerem, nebo s dětmi.    

V ateliéru mám k zapůjčení šaty v různých velikostech a barvách, zároveň doporučuji přivézt si vlastní oblečení – několikero kombinací pro všechny. Hodí se šaty, dlouhé trika, pánské košile, rifle, body a další. Pokuste se společně barevně sladit, nehodí se výrazné  vzory a velké nápisy na oblečení. Na inspiraci, co se k sobě hodí a jak se barevně sladit se můžete podívat sem: https://cz.pinterest.com/fotomacurova/obleceni-na-foceni/ Případně do google obrázků dát heslo „what to wear for photoshoot“. V tašce by měly mít své místo také boty s čistou podrážkou do ateliéru, využijeme je při focení celé postavy. Oblečení a doplňků můžete přivézt více, společně je pak projdeme a vybereme vhodné kombinace. Určitě základ je pro partnera světlá a tmavá varianta oblečení, totéž platí pro děti. 

Nezapomeňte pak na spodní prádlo – pod mými šaty bude kontrastní prádlo prosvítat, proto prádla nabalte více – bílé, černé a tělové pokud máte, jinak bude stačit světlé a tmavé. Pro případ, že budete chtít foto v prádle, můžete si zabalit také výrazné barevné – například červené.  Jestli chcete přinést botičky, body nebo ultrazvuk, můžete.

Máte zajímavou práci, nebo hobby a chtěli byste to promítnout do fotografií? Určitě můžete přibalit další rekvizity. Nezapomeňte mě o tom předem informovat, ať se na vás můžu připravit a vymyslet téma focení, do kterého se promítne právě to, co máte rádi aby výsledek byl pro vás více osobnější.

Před samotným focením se o vás přímo v ateliéru postará profesionální vizážistka, abyste se cítila v průběhu focení vyjímečně a krásně, neboť  líčení a účes celkový výsledek pozvedne ještě o stupínek výše.

Již na samotném začátku při domlouvání termínu s vámi proberu vaši představu a styl, v jakém by se vám líbily výsledné fotografie, v ateliéru si pak osobně doladíme podrobnosti a vybereme konečné oblečení a doplňky. V průběhu focení vystřídáme přibližně 5 stylizací.

Příprava s vizážistkou trvá přibližně hodinu, samotné focení pak 1,5-2 hodiny.

Doma před focením pak nezapomeňte také na nehty, ve spěchu se často  zapomene opravit oprýskáný lak.  Pokud budete chtít odhalenější fotografie, prosím přijeďte v oblečení bez pevných gumiček ať nemáte na těle otlaky, těhulkám mizí déle. Podprsenku raději sbalte jen do tašky a zpevňující pás stáhněte pod pupík.

Po focení vám odešlu galerii s náhledy, kde si vyberete fotografie, které budete chtít upravit. Ty následně projdou profesionální postprodukcí a již hotové fotografie vám odešlu v plném rozlišení v elektronické podobě přes datové úložiště, kde si je budete moci stáhnout.  Tištěné fotografie odesílám do tisku 2 x do měsíce, poté je odešlu na vaši adresu.

Ukázky mé práce můžete vidět v galerii, dále pak na blogu, kde jsou  celé soubory tak, jak je ode mě dostanete.

Pro rezervaci nebo bližší info mě neváhejte kontaktovat

Follow me @lenkamacurova

Adresa

Tovačovského 92/2
130 00 Praha 3
Tel. 776 000 008
Email: fotomacurova@seznam.cz

Kde mě také najdete

© 2019 Lenka Macurová - lenkamacurova.cz • Vytvořila společnost MK-VISION s.r.o.