Informace k těhotenskému focení

Těhotenské focení je nejlepší realizovat mezi 32-36 tt, kdy bříško je již krásně viditelné a zároveň nehrozí předčasný odjezd do porodnice.

Fotím různé styly, v galerii je jen malá ukázka, většina fotografií zůstává pouze v soukromých albech mých klientů. Záleží pouze na vás, jaký styl se vám líbí a na čem se v konečné fázi domluvíme. Fotím nastávající maminku samotnou, s partnerem, nebo s dětmi.    

V ateliéru mám k zapůjčení šaty v různých velikostech a barvách, zároveň doporučuji přivézt si vlastní oblečení – několikero kombinací pro všechny. Hodí se šaty, dlouhé trika, pánské košile, rifle, body a další. Pokuste se společně barevně sladit, nehodí se výrazné  vzory a velké nápisy na oblečení. Na inspiraci, co se k sobě hodí a jak se barevně sladit se můžete podívat sem: https://cz.pinterest.com/fotomacurova/obleceni-na-foceni/ Případně do google obrázků dát heslo „what to wear for photoshoot“. V tašce by měly mít své místo také boty s čistou podrážkou do ateliéru, využijeme je při focení celé postavy. Oblečení a doplňků můžete přivézt více, společně je pak projdeme a vybereme vhodné kombinace. Určitě základ je pro partnera světlá a tmavá varianta oblečení, totéž platí pro děti. 

Nezapomeňte pak na spodní prádlo – pod mými šaty bude kontrastní prádlo prosvítat, proto prádla nabalte více – bílé, černé a tělové pokud máte, jinak bude stačit světlé a tmavé. Pro případ, že budete chtít foto v prádle, můžete si zabalit také výrazné barevné – například červené.  Jestli chcete přinést botičky, body nebo ultrazvuk, můžete.

Máte zajímavou práci, nebo hobby a chtěli byste to promítnout do fotografií? Určitě můžete přibalit další rekvizity. Nezapomeňte mě o tom předem informovat, ať se na vás můžu připravit a vymyslet téma focení, do kterého se promítne právě to, co máte rádi aby výsledek byl pro vás více osobnější.

U přípravy na focení nezapomeňte také na sebe – líčení a účes určitě výsledek pozvedne o stupínek výše. V ateliéru je možnost líčení vizážistkou – cena za make-up je 1.000,- Kč. Nezapomeňte také na nehty, ve spěchu se často  zapomene opravit oprýskáný lak.  Pokud budete chtít odhalenější fotografie, prosím přijeďte v oblečení bez pevných gumiček ať nemáte na těle otlaky, těhulkám mizí déle. Podprsenku raději sbalte jen do tašky a zpevňující pás stáhněte pod pupík.

Ukázky mé práce můžete vidět v galerii, dále pak na blogu, kde jsou  celé soubory tak, jak je ode mě dostanete.

Pro rezervaci nebo bližší info mě neváhejte kontaktovat

Follow me @lenkamacurova

Adresa

Tovačovského 92/2
130 00 Praha 3
Tel. 776 000 008
Email: fotomacurova@seznam.cz

Kde mě také najdete

© 2019 Lenka Macurová - lenkamacurova.cz • Vytvořila společnost MK-VISION s.r.o.