Informace k těhotenskému focení

Těhotenské focení je nejlepší realizovat mezi 32-36 tt, kdy bříško je již krásně viditelné a zároveň nehrozí předčasný odjezd do porodnice.

Fotím různé styly, v galerii je jen malá ukázka, většina fotografií zůstává pouze v soukromých albech mých klientů. Záleží pouze na vás, jaký styl se vám líbí a na čem se v konečné fázi domluvíme. Fotím venku, v ateliéru, s partnerem, dětmi. Od veselé  procházky venku s dětmi až po intimní akty zachycující jedno z nejkrásnějších období ženy.   

V ateliéru mám k zapůjčení šaty v různých velikostech a barvách, zároveň doporučuji přivézt si vlastní oblečení – několikero kombinací pro všechny. Hodí se šaty, dlouhé trika, pánské košile, rifle, body a další. Pokuste se společně barevně sladit, nehodí se moc černá, výrazné  vzory a velké nápisy na oblečení. Na inspiraci, co se k sobě hodí a jak se barevně sladit se můžete podívat sem: https://cz.pinterest.com/fotomacurova/obleceni-na-foceni/ Případně do google obrázků dát heslo „what to wear for photoshoot“. V tašce by měly mít své místo také boty s čistou podrážkou do ateliéru, využijeme je při focení celé postavy. Oblečení můžete přivézt více, společně je pak projdeme a vybereme vhodné kombinace.

Nezapomeňte pak na spodní prádlo – pod mými šaty bude kontrastní prádlo prosvítat, proto prádla nabalte více – bílé, černé a tělové pokud máte, jinak bude stačit světlé a tmavé.Pro případ, že budete chtít foto v prádle, můžete si zabalit také výrazné barevné – například červené.  Jestli chcete přinést botičky, body nebo ultrazvuk, můžete.

Máte zajímavou práci, nebo hobby a chtěli byste to promítnout do fotografií? Určitě můžete přibalit další rekvizity. Nezapomeňte mě o tom předem informovat, ať se na vás můžu připravit a vymyslet téma focení, do kterého se promítne právě to, co máte rádi aby výsledek byl pro vás více osobnější.

U přípravy na focení nezapomeňte také na sebe – líčení a účes určitě výsledek pozvedne o stupínek výše. Pokud budete potřebovat s tímto pomoc, spolupracuji s několika vizážistkami, ráda vám na ně předám kontakt – vizáž si dále domlouváte individuálně, ke mně do ateliéru přijedete již připravené. Nezapomeňte také na nehty, ve spěchu se často  zapomene opravit oprýskáný lak.  Pokud budete chtít odhalenější fotografie, prosím přijeďte v oblečení bez pevných gumiček ať nemáte na těle otlaky, těhulkám mizí déle. Podprsenku raději sbalte jen do tašky a zpevňující pás stáhněte pod pupík.

Ukázky mé práce můžete vidět v galerii, dále pak na blogu, kde jsou  celé soubory tak, jak je ode mě dostanete.

Pro rezervaci nebo bližší info mě neváhejte kontaktovat

Follow me @lenkamacurova

Adresa

Tovačovského 92/2
130 00 Praha 3
Tel. 776 000 008
Email: fotomacurova@seznam.cz

Kde mě také najdete

© 2019 Lenka Macurová - lenkamacurova.cz • Vytvořila společnost MK-VISION s.r.o.